Зустріч сусідів

Чим може здивувати Київ? Як журналіст і екскурсовод скажу – в першу чергу, видами і людьми! Тому, коли моя подруга запитала, чи не хочу я на закрите паті на 26 поверсі її нового будинку, рука сама потягнулася до фотоапарату.

Звичайно, я знала, що Солом’янка – вже давно не слобідка з критими соломою мазанками, але для того, щоб зрозуміти, якими запаморочливими краєвидами може сьогодні похвалитися цей район, потрібно було забратися під дах ЖК «Cолом’янська 20 А». Здивування було у багатьох! Особливо, на тлі «живого» саксофону, урочистих офіціантів і ваблячого запаху численних закусок на фуршетному столі… Але всі запрошені гості все одно починали вечірку однаково – з фотографій у великих панорамних вікон.

Півсотні людей, що стовпилися з «промовистими» бейджиками «Інвестор» насправді виявилися добрими сусідами, які прийшли познайомитися один з одним і з забудовником особисто. «А який поверх у вас? – запитав мене молодий хлопець зі стильною бородою з барбершопа. – У мене 18-ий, в минулому році, коли я вперше прийшов сюди і виглянув у вікно, відразу зрозумів, що куплю саме цю квартиру».

den_sosedey_2

«А у мене он у тому будинку, бачите, дочка живе. Я онуків зможу бачити і вечорами, з вікна, — посміхалася інша гостя. – Мені взагалі тут дуже подобається. Можу без пересадки дістатися в будь-який інший район Києва. А ще тут є риночок і Солом’янський ліс».

Відірвавшись від вікон, я пішла шукати свою подружку. Але у фуршетних столів, розташованих у двох з трьох приміщень, її не виявилося – навіть поряд з актуальною для неї табличкою «пісні страви»…

Пропажа знайшлася на третій локації – діловій. Подруга сиділа за столом, і, як колись у школі, щось старанно писала. Це був стіл з пропозиціями про ремонт від забудовника. «Я зараз! Тільки заповню анкету. Уявляєш, можна виграти безкоштовне дизайнерське рішення, і забудовник за спеціальною програмою пропонує знижки в будівельних супермаркетах на матеріали для ремонту…»

Але вона не встигла договорити – починалася офіційна частина вечірки. «Міжнародний день сусідів буде тільки 27 травня. А у нас в червні своє свято – завершення будівництва першої секції. І ми б хотіли, щоб наші інвестори познайомилися один з одним заздалегідь — всім нам тут жити разом. Будемо знайомі!» — Долинуло з сусідньої кімнати.

Ми вбігли і… побачили сучасного молодого чоловіка в джинсах і кросівках, який, як виявилося, був тим самим генеральним директором компанії забудовника і власником ТМ «Контакт-Інвест» – Євгеном Чернецьким.

den_sosedey_3

«Чи буде, як нам обіцяли, територія комплексу закрита від чужих?» — Першою вигукнула моя подруга, ледве було запропоновано гостям перейти до сету питань.

«Звичайно, територія буде закрита від сторонніх, які розпивають спиртні напої не так культурно, як ми, — посміхаючись, сказав Євген. – Шлагбауми, відеоспостереження будуть, як ми і обіцяли». І додав, що також будуть обіцяні коробки під кондиціонери, паркінг та дитячий майданчик.

«Ми плануємо зробити хороший дитячий та спортивний майданчики. У мене у самого діти, і я сам займаюся спортом, тому я розумію, наскільки це важливо. Не хвилюйтеся, особисто виберу хороший спортивний інвентар та ігрові комплекси», — сказав він.

Конкурс на саме незвичайне питання виграла дівчина, яка купила квартиру в другій лінії, що здається у майбутньому році: «Зараз, можливо, моє запитання трохи випереджає час, але в 2018-му воно буде актуальним – чи буде у нас можливість заряджати електромобіль?».

«Я не думав, що наших інверторів це цікавить, але якщо так, ми, звичайно, організуємо спеціальну розетку», — пообіцяв Євген.

Після цього почалася перекличка всіх жителів. «П’ятий поверх! Хто є, підіймаємо руки! О, п’ятий поверх у нас найактивніший, купили все, і прийшли всі», — голос у мікрофоні заглушав загальний радісний шепіт. До цього моменту гості вже й самі перезнайомилися і, стоячи поруч, дружно махали руками.

den_sosedey_4

Після офіційної частини я, як і більшість, підійшла до «того самого головного інвестора» і прямо запитала, звідки у нього, великого бізнесмена з жорстким тайм-менеджментом, є час на такі «вечірки з сусідами».

«Я вважаю, що це дуже хороша традиція ось так зустрічатися! — Посміхнувся він. — Сподіваюся, ми її продовжимо. Я радий, що сьогодні наші інвестори прийшли і принесли з собою гарний настрій. Ми розуміємо, що інвестори ростуть, розвиваються і хочемо, щоб вони і далі йшли з нами. Для нас це не одноразовий контакт — ми будуємо довгострокові відносини. Тому, по-перше, ми намагаємося виконувати наші обіцянки, а, по-друге, готові прислухатися до побажань і впроваджувати їх».

Що тут додати? Приємно на такій запаморочливій вечірці було зустріти забудовника, який не оточує себе десятьма колами секретарів і заступників, і так просто задати йому питання, яке хвилює! Коли забудовник відкритий у спілкуванні зі своїми інвесторами та гостями і може дозволити без особливого приводу організувати ульотну вечірку, то й сусідам дружиться на відмінно! Я перевірила.

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслане.